מתנות ממותגות לכנסים

yom_m_t12

הביעו את הערכתכם לאורחים, שותפים עסקיים ועמיתים לעבודה עם מתנות ממותגות בלתי נשכחות וייחודיות של דפוס מאירגרף

מתנות ממותגות לכנסים מבליטים אתכם בקהל. אז למה לקנות מתנות גנריות כשאפשר לענג לקוחות, אורחים רמי מעלה, מבקרים, עובדים וחברי צוות עם המתנות הממותגות הייחודיות של דפוס מאירגרף? 

מקבלי המתנות שלכם יזכרו את הייחודיות, האיכות והמחשבה כשאתם מפגינים הוקרת תודה או הערכה, ועל הדרך גם ממתגים את החברה שלכם. זהו מצב שבו כולם מנצחים!

אתם יכולים להיות סופר מגניבים עם מתנות מקוריות

חשבו מחוץ לקופסא באמצעות נתינת המתנות הכי מגניבות בעיר. הראו את הכרת התודה שלכם על העבודה שבוצעה היטב. ומה דעתכם לשדרג את שגרת הכיבוד המשעמם בכנסים מקצועיים עם מתנות ממותגות לכנסים? 

אצלנו הכל אפשרי. אנחנו מציעים חבילה של מיתוג קומפלט לכנס, רולאפים, קאפות בכל הגדלים מגנטים מודפסים עם הלוגו שלכם, תחתיות ממותגות לכוסות, שרשראות דגלים, תגי שם לאורחים, תגי שם למזוודות, מדבקות וסטיקרים, מחברות ממותגות עם עטים, פנקסים, דפי ממו, הדפסה על כוסות או כל דבר שעולה על דימיונכם. 

תוכלו להדפיס כל מיתוג שתרצו על כל מוצר ולחלק לאורחים שיזכרו אתכם ואת האירוע המרהיב שערכתם. אתם יכולים להצטייר כאנשי עסקים שמבחינים בפרטים הקטנים ואומרים תודה בדרך גדולה.

תהיו בטוחים שמתנות ממותגות לכנסים משדרגות כל חפץ רגיל והופכות אותו לפריט עיצוב מהודר

מתנות ממותגות עם העיצובים של דפוס מאירגרף, מאפשרות למקבלי המתנות לקרוא עליכם ועל העסק מעורר ההשראה שעומד מאחורי המוצרים או השירותים שהם מקבלים מכם. אתם יכולים לבחור מבין ערכות המוצרים הממותגים הרבים שלנו, או שנשמח להתאים אישית את המיתוג המתאים לכם, על מתנות מיוחדות משלכם, עם הלוגו ופרטי החברה שלכם.

יש לכם אירוע או כנס מיוחד? מתנות ממותגות לכנסים, כמו למשל סטנד לצילומים בחיתוך צורני, יכול להיות מתנה מקורית וייחודית שתיזכר ותוערך, כי כולם אוהבים מקוריות!

כל מתנה שאתם מחלקים בכנס מגבירה את הסיכויים שלכם להשגת לקוחות חדשים

חלוקת מתנות ממותגות לאורחים בכנסים מרמזת על כישורי שירות הלקוחות המשופרים שלכם והיכולת שלכם לתת יחד אישי לכל משתתף בכנס, בגישה שתעודד את המשתתפים להפוך ללקוחות קבועים שלכם, או לשתף איתכם פעולה.

אנחנו מאמינים שגישה של נתינת מתנות עם מחשבה אישית משיגה לכם את מה שאתם צריכים על מנת לבנות עסק חזק יותר שמציע שירות מעולה.

התאמה אישית

בדפוס מאירגרף, אנחנו יכולים להתאים אישית מתנות ממותגות לכנסים כדי לענות על הרצונות והתקציב שלכם. אנחנו אוהבים להיות יצירתיים! תנו לנו לעזור לכם להגיע לתוצאה מרהיבה של מתנות ממותגות שיתאימו ליעדים שלכם. 

רוצים את לוגו החברה שלכם על אריזה מהודרת יותר? אין בעיה. צרו איתנו קשר ונדבר עוד על האופן שבו אנחנו יכולים לעזור לכם לקדם את העסק שלכם כבר בכנס הבא שאתם מתכננים.

על מה נדבר בשורה התחתונה?

מתנות ממותגות לכנסים אידיאליות לקרב בין עובדים, לקוחות, שותפים עסקיים, ועמיתים לעבודה. שיטה זוהי גם שיטה בעלות נמוכה שמתאימה לעודד את העובדים להגביר את התפוקה שלהם. 

כשאתם מחלקים בכנסים מתנות ממותגות עם עיצוב לוגו מודפס וברכה יפה, אתם משאירים על המשתתפים רושם מתמשך שמסייע בבניית קשרים עסקיים חזקים.

יצירת קשר מהירה

בחזרה לבית הספר

מבחר מוצרי חזרה לבית הספר בדפוס מאירגרף. מתנה למורה, מתנות מקסימות לסוף שנה למסיימי גן חובה, פולדר לתעודה, מגנטים, עיצובים נפלאים לאקלים כיתתי: טיפה של נחת, לוח הכפל, תיקיות, עפרונות, מגנטים, מחברות ועוד.

אספקה תוך ימים ספורים, הדפסה על נייר איכותי, עם לוגו בית הספר. ניתן לפתח רעיונות למוצרים נוספים לפי צורך.

שיטה מצויינת וכייפית לפתוח את השנה.