תעודת כוכב השבוע לתלמידים המצטיינים של השבוע

כוכב השבוע

תעודת כוכב השבוע מתגמלת ילדים על התנהגות טובה בתוך הכיתה ובסביבת בית הספר, ומהווה גם פרס, או סוג של אות הכרה על הצטיינות בלימודים. גישת חינוך זו נחשבת כשיטה מצוינת שמעודדת המשך התנהגות טובה בקרב ילדים ויוצרת סביבת למידה מהנה וידידותית.

תעודת כוכב השבוע היא מסמך מודפס צבעוני, עם מקום למחנכים, למורים ולגננות לציין בכתב ידם את ההישגים שבגינם ניתן הפרס המיוחד. בשיטה זו, לילדים יש מוטיבציה להמשיך את ההישגים של ההשתדלות, החריצות, החברות וההשקעה.

לגדל דור שחותר למצוינות

רוצים לתגמל את התלמידים שלכם על היותם מדהימים? תנו להם תעודת כוכב השבוע. אנשי חינוך, מנהלי בתי ספר, מחנכים ומורים מעודדים תלמידים על בסיס שבועי להמשיך לשמור על הישגים של הצטיינות בתחומי למידה, התנהגות וחברה.

בדפוס מאירגרף תוכלו להזמין תעודות עם עיצוב גרפי משגע שמעביר מסר חד משמעי: אתה גיבור השבוע, או תלמיד השבוע, או מצטיין השבוע, או כל אמירה גאה אחרת שמעודדת גם ילדים אחרים להצטיין ולהראות להורים ולחברים את התעודה שמאשרת שמאמציהם נשאו פרי. תוכלו גם להזמין תעודות בעיצוב אישי עם קונספט יצירתי שמייחד את בית הספר שלכם, ומרגש את הילדים.

תלמידים שמקבלים תעודות כוכב עוזרים לתלמידים אחרים לעשות כמיטב יכולתם, והתוצאה היא דור צעיר שגדל על ערכים של שיתופי פעולה חברתיים וחתירה למצוינות.

זיכרון מהנה שגורם למבוגרים לחייך בהנאה כשהם נזכרים בתלמידים שהיו

הורים רבים נוטים לשמור את תעודת כוכב השבוע שהילד קיבל, ואפילו למסגר אותה, כך שהיא נראית כמו תעודה חשובה ורצינית, שתלויה בחדר הילדים ומזכירה להם באופן קבוע את השאיפה לעשות את הכי טוב שהם יכולים, בכל תחום בחייהם.

בעתיד, כשהילדים הופכים למבוגרים שמצטיינים בתחומם, הם נזכרים בתעודה הזאת, או אפילו מגלים אותה בארגז חפצים שמורים, ומחייכים בהנאה, כשהם מבינים איך למדו להיות אנשי מקצוע כל כך טובים.

איזה הישגים למשל מזכים תלמידים בתעודת כוכב?

בתי ספר וגני ילדים משתמשים בפרס תעודת כוכב השבוע לתלמידים שהצטיינו במהלך השבוע או החודש, על הישגים כמו:

  • השגת ציונים יפים.
  • נוכחות מלאה בשיעורים, ללא איחורים וללא היעדרויות.
  • שיפור תחומים שאופיינו בחולשה מסוימת, והתמודדות עם אתגרים.
  • הכנת שיעורי בית בקביעות וברמה משביעת רצון.
  • ביצועים טובים במהלך השיעורים בכיתה.

בשורה התחתונה, גלו את התלמיד המצטיין שלכם ותגמלו אותו

בדפוס מאירגרף תוכלו לבחור עיצובים בהתאמה אישית של תעודת כוכב השבוע, ולהזמין כמויות של תעודות שיספיקו לכם למשך כל השליש או אפילו לכל השנה.

פשוט ממלאים בכתב יד את שם התלמיד שנבחר לקבל את תעודת כוכב השבוע, מציינים את ההישגים היפים שלו, ונותנים לו בטקס שבועי קטן של הענקת תגמולים ודיווח על חדשות טובות שהיו השבוע את התעודה המיוחלת.

שיטת חינוך זו מלמדת את הילדים לא רק לעשות כמיטב יכולתם כדי להצטיין בתחומי חברה ולימודים, אלא להתמקד בטוב ובחיובי שבחייהם. אבל החדשות הכי טובות הן שבגישה כל כך פשוטה בונים בהדרגה חברה עתידית משופרת, חיובית, שמבוססת על ערכים של חשיבה חיובית, חברויות נעימות ושאיפה למצוינות.

יצירת קשר מהירה

בחזרה לבית הספר

מבחר מוצרי חזרה לבית הספר בדפוס מאירגרף. מתנה למורה, מתנות מקסימות לסוף שנה למסיימי גן חובה, פולדר לתעודה, מגנטים, עיצובים נפלאים לאקלים כיתתי: טיפה של נחת, לוח הכפל, תיקיות, עפרונות, מגנטים, מחברות ועוד.

אספקה תוך ימים ספורים, הדפסה על נייר איכותי, עם לוגו בית הספר. ניתן לפתח רעיונות למוצרים נוספים לפי צורך.

שיטה מצויינת וכייפית לפתוח את השנה.