פולדר לתעודה בעיצוב שמכבד את המעמד והתלמידים

W_960_ariel_folder4

תלמידים שמקבלים את התעודות שלהם או כל מסמך אחר שניתן להם על ידי הנהלת בית הספר והמחנכים, לומדים כבר בגילאים צעירים את החשיבות של שמירה על סדר וארגון בניירת שלהם. בגישה הזאת, הם לומדים להתייחס אחרת אל הציונים שקיבלו ומרגישים כמו מקצוענים קטנים.

כל סוג של תעודה, בכל סגנון עיצוב

אתם יכולים להזמין פולדר לתעודה בעיצובים שונים לפי נושא התעודה, כמו למשל תעודת כוכב השבוע, או תעודת שליש, או לארגן בצורה מסודרת בפולדר את כל המסמכים החשובים שהילדים מקבלים בתחומים אחרים. אפשר לשחק עם הצבעים והעיצובים של הפולדר בסגנון שמתאים לכם, ולהזמין כל כמות שדרושה לכם.

כך, למשל, אפשר לשדרג את העיצוב של הפולדרים וליצור עיצוב של פולדר בהתאמה אישית עם השם והלוגו של בית הספר, ולהגיש לילדים תיקיות מעוצבות שמאגדות את כל ההישגים שלהם בתחומי הלמידה וההתנהגות החברתית.

גישת חינוך חדשה, צבעונית ויצירתית

זהו הפתרון החדש היום לצוותי הנהלות בית ספר, מורים ומחנכים, לעודד למידה בקרב התלמידים ולהשיג את שיתוף הפעולה שלהם. מחנכים רבים מזמינים פולדרים לתעודה בסגנונות שונים ומציינים שהמניע העיקרי שלהם לשימוש בפולדרים הוא לעזור לתלמידים לשפר את חוויית הלמידה שלהם.

גם בדפוס מאירגרף אנחנו מאמינים ששימוש באביזרי לימוד צבעוניים, מודפסים ויפים, גורם להם להתייחס אחרת ללמידה, והם מתאמצים יותר לבצע את המיטב שלהם בכל תחום.

מסיבה זו פיתחנו שורה של מוצרים תחת הכותרת 'חוזרים לבית הספר', ובאתר שלנו תוכלו להתרשם ממגוון המוצרים שאנחנו מציעים לבתי ספר וגני ילדים, ולהזמין את המוצרים שיעזרו לכם ליצור סביבת לימודים מהנה, ייחודית וחווייתית.

פולדר לתעודה משדרג גם את היחסים בין התלמידים למורים

מבחינת הנהלת בית הספר, המחנכים והמורים, תלמידים שמקבלים את התעודה שלהם בפולדר מעוצב ומכובד, מקבלים את המסר לפיו הנהלת בית הספר מתחייבת לשמור על יחס מכבד ומעריך כלפי התלמידים, מנקודת מבט של נכונות ליצור סביבת למידה מדהימה.

גם אתם יכולים לבחור פולדר לתעודה בעיצוב קיים או להתאים את העיצוב המועדף עליכם, ולהצטרף למאות בתי הספר ומרכזי החינוך בארץ ששוכרים את שירותי דפוס מאירגרף להדפסת ועיצוב עשרות אביזרים שמספקים סביבת למידה חווייתית, צבעונית ונעימה.

פשוט מארגנים את התעודות והניירת שמגישים לתלמידים בתוך פולדרים צבעוניים יפים, למשל בצבעי הלוגו של בית הספר או בסגנונות עיצוב פופולריים של ילדים ובני נוער.

בשורה התחתונה, כמה קליקים מפרידים ביניכם לבין מוצרי הדפוס האהובים עליכם

כי לא משנה באיזה סגנון עיצוב תבחרו, הפולדרים ומוצרי העזר שעוזרים לכם ליצור סביבת למידה מהנה וחווייתית, נמצאים במרחק כמה קליקים בלבד.

פשוט נכנסים לאתר, בוחרים את המוצרים המועדפים, והמעצבים הגרפים המיומנים שלנו מתאימים לכם את המוצרים שבחרתם, בכל פעם מחדש, ובאותה רמת שירות שלא מתפשרת איכות, מקצוענות ויצירתיות.יצירת קשר מהירה

בחזרה לבית הספר

מבחר מוצרי חזרה לבית הספר בדפוס מאירגרף. מתנה למורה, מתנות מקסימות לסוף שנה למסיימי גן חובה, פולדר לתעודה, מגנטים, עיצובים נפלאים לאקלים כיתתי: טיפה של נחת, לוח הכפל, תיקיות, עפרונות, מגנטים, מחברות ועוד.

אספקה תוך ימים ספורים, הדפסה על נייר איכותי, עם לוגו בית הספר. ניתן לפתח רעיונות למוצרים נוספים לפי צורך.

שיטה מצויינת וכייפית לפתוח את השנה.