מערכת שעות וחשיבות ההדפסה הצבעונית במערכת החינוך

W_960_prezantation_school4

בשנים האחרונות ניתן לראות מגמה של טכנולוגיה חדשה שהגיעה למערכת החינוך, ומבוססת על מוצרים ואביזרים ללמידה בהדפסות מצבעוניות. בתי ספר רבים בוחרים לשדרג את סגנון הלמידה שלהם וחוקרים את הצבע והדפוס כאפשרות לשיפור המוטיבציה של הילדים להשתתף בשיעורים, להשיג ציונים טובים יותר, להיות חברים יותר ואפילו ללמוד להיות ילדים טובים יותר.

בדפוס מאירגרף תוכלו להזמין בין שפע המוצרים שלנו בקטגוריית 'חוזרים לבית הספר', גם מערכת שעות בסגנונות הדפסה וצבעים עליזים ומהנים, על נייר איכותי, עם לוגו בית הספר. אז בואו נראה מקרוב איך מרכזי חינוך נוקטים במדיום רב עוצמה זה כדי לשפר את חוויית הלמידה, תוך הגברת מעורבות התלמידים.

שיפור מעורבות התלמידים

הדפסת מערכת שעות צבעונית איכותית היא נכס מפתח במגוון רחב של תרחישי כיתה, בכל הרמות החינוכיות. ניתן גם למנף את שיטת הלמידה החווייתית וליצור עזרים חזותיים אינטראקטיביים נוספים לשימוש בכיתה, אשר מסייעים למורים לתקשר מושגים מורכבים לתלמידים.

מחנכים יכולים גם לנצל את הצבעוניות של מערכת השעות, התעודות, הפולדרים, לוחות הכפל ומגוון המוצרים המודפסים האחרים, כדי לשפר את מעורבות התלמידים בתהליך הלמידה. כי השמים הם הגבול כאשר מדובר בחומרים חזותיים שמחנכים יכולים להשתמש בהם בהגדרות פשוטות אך יצירתיות של צבעים ועיצובים.

רמת העניין של התלמידים גוברת כשהם לומדים בסביבה צבעונית ומעניינת

וזה לא מפליא. תלמידים רבים מקבלים מוטיבציה לפתח את הכישורים והיכולות שלהם בזכות למידה מאביזרי עזר צבעוניים ומודפסים משמחים ומרגשים. כך, למשל, כשהם מתכוננים ליום הלימודים הבא עם מערכת שעות מעוצבת בצבעים רגועים, הם לא מרגישים מאוימים משיעורים שבהם הם מתקשים או שפחות מעניינים אותם.

בשיטת חינוך של שימוש באביזרי לימוד מודפסים וצבעוניים התלמידים מצליחים לפרש ולהבין טוב יותר את החומר שהם לומדים, יש להם מוטיבציה מוגברת להשתתף בכיתה ולהכין את שיעורי הבית, והם שמחים ללמוד ולהשתפר כל הזמן.

חומר לימוד בגישה חדשנית

חלק מבתי הספר מנצלים את האפשרויות היצירתיות הטמונות בצבע כדי לטפח חתירה להישגים והשגת מטרות ולעורר את התלמידים לגלות מעורבות בחיים החברתיים של בית הספר. כך, למשל, מערכת שעות צבעונית ומאוירת או לוח כפל צבעוני, משתלבים עם הדרישה הגוברת של הורים ותלמידים לחוויית למידה שמבוססת יותר על ויזואליות עם פחות דגש על שינון רובוטי.

בגישה זו, תלמידים רוכשים את הידע הדרוש להם על מנת לסיים את הלימודים באמצעות שימוש בחומרי לימוד נגישים ומעוררי השראה. אז כן, הדפסה צבעונית באיכות גבוהה תומכת ביצירתיות וחדשנות עצומים בכיתה. צבע גורם לתלמידים להיות מרותקים לחומר שהם לומדים, והוא מספק גשר שימושי בין עולם החינוך לעולם הילדות.

וכמה מילים חשובות לסיום

בתרבות הדיגיטלית של היום, כשילדים כבר התרגלו ליצור אינטראקציה עם תוכן צבעוני במכשירים הניידים שלהם, הם מתחברים בקלות לרעיון של מפגש עם צבע בחומרים המודפסים שהם מקבלים ללמידה.

ועם כל הכבוד לטבלטים, למחשבים הניידים ולטלפונים החכמים, תלמידים להוטים לקרוא וללמוד מחומרים מודפסים צבעוניים מאשר להשתמש במכשירים האלקטרוניים שלהם.

יצירת קשר מהירה

בחזרה לבית הספר

מבחר מוצרי חזרה לבית הספר בדפוס מאירגרף. מתנה למורה, מתנות מקסימות לסוף שנה למסיימי גן חובה, פולדר לתעודה, מגנטים, עיצובים נפלאים לאקלים כיתתי: טיפה של נחת, לוח הכפל, תיקיות, עפרונות, מגנטים, מחברות ועוד.

אספקה תוך ימים ספורים, הדפסה על נייר איכותי, עם לוגו בית הספר. ניתן לפתח רעיונות למוצרים נוספים לפי צורך.

שיטה מצויינת וכייפית לפתוח את השנה.