ללמוד את לוח הכפל בחוויית למידה ויזואלית

W_960_back_to_school_e4

ללוחות הכפל המודפסים של דפוס מאירגרף, יש עיצוב חזותי שמאפשר לכל הילדים ללמוד בקלות, שלא לומר בהנאה. היחסים המתמטיים של לוח הכפל הם קבועים ואי אפשר לשנות אותם, אבל אפשר לשנות את גישת הלמידה ולהפוך אותה לחוויה שמעודדת את הילדים ליהנות משיעורי החשבון שלהם.

בגישת למידה שהיא חווייתית, הילדים מפתחים את כישורי הלמידה שלהם ומגלים שהם יכולים ללמוד כמעט כל דבר, כולל נושאים שהם מחשיבים ככמעט בלתי אפשריים. זוהי הגישה המודרנית של הלמידה, כשגם מספרים וסימנים מתמטיים הופכים להיות חווייתיים, באמצעות הדפסה צבעונית ועליזה של לוח הכפל.

ילדים שלומדים בגישה חזותית מפתחים כישורי סדר, ארגון ונקודת מבט נכונה

כששיעורי החשבון שיכולים להיות מרתיעים לחלק מהילדים, מועברים באמצעות שימוש באביזרים צבעוניים ומודפסים, הילדים לומדים להתגבר על הרתיעה הראשונה שלהם ולהתמודד עם התרגילים שהם מקבלים.

המעצבים הגרפיים בדפוס מאירגרף מיומנים בעיצוב לוח כפל שמאפשר לילדים להתחבר אל המספרים במקום להירתע מהם, ולצלוח בפשטות גם אתגרי למידה מורכבים. פתאום המספרים מתחברים להם, והצבעים המהנים על כל שורה בלוח מאפשרים להם לזכור את הרצפים, גם במחצית השנייה של הלוח, כשהתרגילים הופכים להיות קצת יותר מורכבים.

לוחות מודפסים וצבעוניים ממלאים או משלימים מיומנויות למידה

הכפל הוא אחד מהפעולות האריתמטיות שילדים מתבקשים ללמוד בבית הספר. השיטה הקלאסית היא לשנן את המספרים בלי לנסות להתחבר אליהם. אבל תהליך למידה שמתמקד בחוויה חזותית הוא בדרך כלל תהליך למידה שהילדים ניגשים אליו ברצון ובהנאה, בזכות היכולת לחשוב ממקום שאינו שינון רובוטי.

מנהלי בתי ספר ומורים רבים כבר הכניסו את לוח הכפל המודפס והצבעוני של דפוס מאירגרף לכיתות הלימוד שלהם, והתוצאה היא תלמידים שמשיגים ציונים יפים בחשבון, לומדים יותר בקלות למבחנים, פחות מפריעים במהלך השיעורים, ומכינים ברצון את שיעורי הבית שלהם.

קחו למשל את הנושא של שיעורי הבית

כדי להתקדם בחומר, תלמידים מתבקשים להכין שיעורי בית שכוללים תרגילים רבים. לוח כפל צבעוני מעודד אותם לסיים את כל התרגילים שהם קיבלו, כי שיעורי הבית הופכים פתאום למשחק, וככל שהם מתאמנים יותר, כך הם מתקדמים יותר.

הם לא צריכים אפילו להשתמש במחשבונים או לשרבט מספרים על ניירות. הם פשוט מוצאים את התשובות שלהם בלוח הכפל החווייתי שלהם, ונהנים מכל רגע של הלמידה.

בשורה התחתונה: לא הייתם מעדיפים למידה חווייתית בגישה קלה יותר?

דפוס מאירגרף מציע לבתי ספר, מורים והורים להשתמש בלוחות הכפל המודפסים והצבעוניים כדי לעבור לגישת לימוד אינטראקטיבית מאוד של לוח הכפל. אתם יכולים לבחור את סגנונות העיצוב שלכם ולהזמין הדפסות בהתאם להעדפות שלהם.

המטרה היא להפוך את הלמידה למשחק חווייתי ולאפשר לילדים לבצע את התרגילים במהירות, עד שהם לומדים את המספרים בעל פה, אבל במקום לשנן ברובוטיות, הם זוכרים את הסימנים הצבעוניים המודפסים, שהופכים את כל חוויית הלימוד שלהם למשב רוח מרענן.

יצירת קשר מהירה

בחזרה לבית הספר

מבחר מוצרי חזרה לבית הספר בדפוס מאירגרף. מתנה למורה, מתנות מקסימות לסוף שנה למסיימי גן חובה, פולדר לתעודה, מגנטים, עיצובים נפלאים לאקלים כיתתי: טיפה של נחת, לוח הכפל, תיקיות, עפרונות, מגנטים, מחברות ועוד.

אספקה תוך ימים ספורים, הדפסה על נייר איכותי, עם לוגו בית הספר. ניתן לפתח רעיונות למוצרים נוספים לפי צורך.

שיטה מצויינת וכייפית לפתוח את השנה.