4 טיפים לעיצוב רול אפ נהדר

W_960_rollup2

כשאתם צריכים לפרסם את המוצרים שלכם בתערוכות, בכנסים או באירועים עסקיים, רול אפ מעוצב נחשב לכלי החשוב ביותר שאתם יכולים לקבל כדי לפרסם את הכרזה שלכם. אם אתם שואלים את עצמכם למה, יש לנו כמה סיבות חשובות.

במילים הפשוטות ביותר, רול אפ הוא כלי הפרסום החזק ביותר. אתם יכולים להציב אותו במקומות שאתם יודעים שאנשים יתקבצו סביבו, כמו למשל מסביב לקופה, ואז הלקוחות יראו את המסרים שלכם כשהם מחכים בתור.

רול אפ משמש כאמצעי הפרסום הנקודתי הטוב ביותר להגדלת המכירות

אבל מה שחשוב לא פחות הוא לעצב את המידע על הרול אפ על מנת ליצור את ההשפעה שאתם רוצים להשיג אצל הלקוחות שלכם. אנחנו כאן עם כמה טיפים שיעזרו לכם לעצב את הרול אפ שייצור את ההשפעה המתאימה.

מתחילים עם הלוגו

השתמשו בחלק העליון של הרול אפ כדי להציג את הלוגו של החברה וכל מידע רלוונטי אחר. למה? כי במקרים רבים זה המקום הראשון שהצופים ייראו. הדפיסו את הלוגו בגובה העיניים, על מנת להגדיל את הסבירות שהוא יתפוס את תשומת הלב של האנשים שחולפים על פניו.

מלמעלה למטה, מימין לשמאל

בבית הספר, כולנו למדנו לקרוא מלמעלה למטה ומימין לשמאל, והצרכנים שלכם אינם שונים. זכרו זאת כשאתם מתחילים לעצב את זרימת המידע על הרול אפ שלכם.

הקפידו לפרסם מידע רלוונטי בלבד, והמידע האחר יכול להיות מסופק על ידי צוות המכירות שלכם או באמצעות כרזה מודפסת ברגע או על דוכן המכירות.

תמונות באיכות גבוהה

אין רול אפ בלי תמונות, וזוהי אחת הסיבות העיקריות להמצאתם. אם אתם רוצים להשתמש בכל סוג של תמונות מוכנות להדפסה על הבאנר, חשוב שתשלחו לדפוס מאירגרף קבצים איכותיים בגדלים ובצבעים מתאימים.

לא בטוחים מה זה אומר? במחלקת העיצוב הגרפי שלנו תקבלו עזרה בהתאמת הקבצים הדרושים החשובים להשגת תוצאות מעולות של עיצוב.

צבעים הם החברים שלכם

צבעים יכולים לעזור לכם להתבלט בתערוכות או בכנסים, אבל אתם צריכים להיות זהירים עם בחירת הצבעים המתאימים, כי הצבעים שבהם אתם משתמשים צריכים לעבוד היטב ביחד, לשדר קונספט ייחודי של מיתוג ויצירתיות, ולהתקשר לצבעים הארגוניים שלכם, עם תמיכה כוללת בלוגו החברה.

כדי לתמוך באופן הטוב ביותר בלוגו, עליכם להיות מודעים להשפעה שיש לצבעי הרקע שלכם על האופן שבו אנשים תופסים את הלוגו שלכם. לדוגמא: שחור ואפור הם צבעים "רציניים", בעוד שצבעים בהירים כמו אדום וכתום יכולים לתפוס את תשומת הלב של הלקוחות ולמשוך אותם.

אם אתם לא בטוחים איזו ערכת צבעים לבחור, או אילו צבעים עובדים יחד, המעצבים הגרפיים של דפוס מאירגרף יעזרו לכם לבחור ערכת צבעים מצוינת.

ומה השורה התחתונה פה?

אנחנו מקווים שהטיפים האלה נתנו לכם נקודת התחלה מוצקה למדי לגבי האופן שבו תוכלו לעצב את הרול אפ הטוב ביותר. כי עיצוב נכון ומקצועי של הרול אפ, פירושו כלי מכירות יעיל, ונוכחות מרשימה בכל כנס או אירוע עסקי.

יצירת קשר מהירה

בחזרה לבית הספר

מבחר מוצרי חזרה לבית הספר בדפוס מאירגרף. מתנה למורה, מתנות מקסימות לסוף שנה למסיימי גן חובה, פולדר לתעודה, מגנטים, עיצובים נפלאים לאקלים כיתתי: טיפה של נחת, לוח הכפל, תיקיות, עפרונות, מגנטים, מחברות ועוד.

אספקה תוך ימים ספורים, הדפסה על נייר איכותי, עם לוגו בית הספר. ניתן לפתח רעיונות למוצרים נוספים לפי צורך.

שיטה מצויינת וכייפית לפתוח את השנה.