3 שיטות להדפסת כרטיסי גירוד ומשיכת עסקים חדשים

girud main

אם כבר נקטתם בכל השיטות הקיימות לקידום המותג או השירות שלכם, הנה שיטה חדשה: כרטיסי גירוד מודפסים. על מה אתם חושבים כשאתם שומעים את המילים האלה? רוב הסיכויים הם שאתם חושבים על כרטיסי חיש גד או כרטיסי הגרלה דומים, נכון? כאלה שמגרדים בתקווה, ולפעמים אפילו זוכים בכמה שקלים.

אבל בחירה של כרטיסי גירוד בקונספט יצירתי יכולה לספק גימיק חדש ומהנה לאסטרטגית המיתוג העסקי שלכם. זהו נכס שיווקי רב עוצמה, ובאמצעות שיטות עיצוב והדפסה מתוחכמות, הם יכולים להיות גם כלי יעיל בכל יעדי מסע הפרסום שלכם.

הנה כמה טיפים שבהם עיצוב ממותג יכול לעזור לעסק שלכם להשתמש בכרטיסי גירוד בשיטה יוצאת דופן, שתמשוך את תשומת לב הלקוחות שלכם.

כלי תובנה ללקוחות

הצעת כרטיסי גירוד בנקודות מכירה בירידים, בכנסים או בתערוכות היא שיטה מצוינת להגיע ללקוחות ולגרום להם לזכור את המותג שלכם.

אבל יותר מזה, אפשר להשתמש בכרטיסים מודפסים מותאמים אישית על מנת להציע תובנה בעלת ערך למה שהלקוחות מחפשים, ולהרגלי הקנייה שלהם. הם יכולים גם להוות תמריצים שמניעים את הלקוחות לרכוש מוצרים במבצעים או להשתתף בהגרלות, אבל במיוחד הם מציעים מידע יקר ליצירת קשר.

אפשר, למשל, להציע קודים של הנחות לרכישה הבאה שלהם באמצעות הצגת כרטיסי גירוד בדף הנחיתה של האתר שלכם, או לפרסם הגרלה שמזכה בהנחות משמעותיות. לחלופין, אפשר להשתמש בכרטיסי גירוד רגילים, אך לבקש פרטים אישיים כשהלקוחות טוענים את ההנחות שלהם.

שיטות אלו מובילות  להגדלת המכירות, אבל חשוב יותר, כרטיסי הגירוד מאפשרים לבעלי ארגונים גדולים או חברות הייטק לאסוף מידע יקר ערך על מאפייני הלקוחות שלכם והרגלי הצריכה שלהם, יחד עם מה שהם רוצים לקנות.

אפשר להוסיף קצת פרסים ולקדם אירועים

יש כל כך הרבה שיטות מותאמות אישית להדפיס כרטיסי גירוד שיכולים להחיות את האירוע שלכם. למה, למשל, שלא תשלחו כרטיסים מותאמים אישית כמו הזמנות, שמי שמקבל אותם יכול לגרד אותם כדי לחשוף את הזמן, המקום, ותאריך האירוע?

כרטיסי גירוד מותאמים אישית הם שיטה פשוטה שמבטיחה שההזמנה שלכם גם מקבלת תשומת לב ושהאירוע שלכם יהיה פרס מהנה.

המעצבים הגרפיים בדפוס מאירגרף, מיומנים ביצירת הזמנות של כלי מיתוג שונים בהתאמה אישית לארגון או לאירוע שלכם, בצבעים מלאים ועשירים, כך שתוכלו לתת לאורחים שלכם את כל המידע שהם צריכים בסגנון, מה שממצב אתכם כעסק מקורי שחושב מחוץ לקופסא.

או שאפשר להשתמש בהם במקום "שקיות מתנה" רגילות בסיום כנסים ואירועים עסקיים

במקום לתת לאורחים בכנסים או באירועים שלכם שקיות עם מתנות קטנות וקטלוגים או כל חומר פרסומי אחר, אתם יכולים לחלק להם כרטיסי גירוד שחושפים את המוצרים והשירותים שלכם. בחירה בגישה זו מוסיפה מגע נוסף של זוהר וחיים לעסק ולאירוע שלכם.

אפשר גם להעלות את רמת ההתרגשות באמצעות הוספת מספר קטן של כרטיסים שמציעים הטבות שונות, והזוכים יקבלו, סתם לדוגמא, הנחות. הדפסה מותאמת אישית פירושה שאתם שולטים במבנה הפרסים, כך שתדעו בדיוק כמה מתנות אתם מחלקים, ומה השווי שלהן.יצירת קשר מהירה

בחזרה לבית הספר

מבחר מוצרי חזרה לבית הספר בדפוס מאירגרף. מתנה למורה, מתנות מקסימות לסוף שנה למסיימי גן חובה, פולדר לתעודה, מגנטים, עיצובים נפלאים לאקלים כיתתי: טיפה של נחת, לוח הכפל, תיקיות, עפרונות, מגנטים, מחברות ועוד.

אספקה תוך ימים ספורים, הדפסה על נייר איכותי, עם לוגו בית הספר. ניתן לפתח רעיונות למוצרים נוספים לפי צורך.

שיטה מצויינת וכייפית לפתוח את השנה.