תחתיות לכוסות

W_960_deepinstinct

בדפוס מאירגרף תוכלו להתאים תחתיות לכוסות מכל הגדלים והסוגים, בכל סגנון שאתם מעדיפים ואוהבים, ולכל סוגי הכוסות. התוצאה היא תחתיות עמידות לטווח הארוך ואיכותיות ביותר. לצוות שלנו יש ניסיון מקיף בתחום הדפוס, והשירות אדיב, יעיל ומהיר.

מתאימים תחתיות לכוסות לכל אירוע

תחתיות לכוסות, כשהן מעוצבות, יפות, משעשעות או מותאמות אישית לאווירה העסקית הארגונית שלכם, עוזרות למיתוג העסק שלכם וממצבות אתכם כבית עסק שהגישה שלו מקורית ויצירתית.

תוכלו להשתמש בתחתיות לכוסות באירועי ירידים, תערוכות, השקת מוצרים עסקיים, גימיקים שיווקיים, או כמתנה ללקוחות ועמיתים. במילים אחרות, בכל פעם שאתם רוצים לשדר מסר עסקי בצורת גימיק מדליק, נדפיס לכם תחתיות לכוסות שמשדרים את המסרים הרלוונטיים.

הדפסת תחתיות מכל הסוגים

בדפוס מאירגרף תוכלו לקבל, בין היתר, שירותי הדפסת תחתיות לכוסות ממגוון סוגים:

  • תחתיות מרובעות.
  • תחתיות עגולות.
  • בגדלים שונים.
  • בדפוסים שונים.
  • בצורת הלוגו של גוגל.
  • בצורת עוגיות.
  • בצורת דיסקים.
  • עם לוגו עסקי.
  • או עם מסר אישי.

ההדפסה איכותית ומותאמת אישית לטעמכם והעדפותיכם. תוכלו לבחור בעצמכם את סוג הקרטון או הנייר, את העובי, את סוג ההדפסה, כמו למשל אם תרצו הדפסה חד או דו צדדית, עם הגימורים שאתם אוהבים, וכל העדפה אחרת שיש לכם.

התאמה לפאבים ומסעדות

אם יש לכם פאב, רוב הסיכויים הם שאתם מחפשים תחתיות לכוסות שיש להם הדפסה דו צדית, שמיוצרות מקרטון שסופג נוזלים. אם אתם מנהלים מסעדה או בית קפה, יתאימו לכם תחתיות נייר שמודפסות על נייר ממוחזר.

העברת מסרים עסקיים

במקום תחתיות רגילות וחלקות, תוכלו להזמין לבית העסק שלכם שלכם תחתיות לכוסות שמשדרות מסרים שיווקיים, עם הלוגו העסקי שלכם, למטרות קידום מכירות או העברת מסרים פרסומיים, שמקשרים ביניכם לבין קהל לקוחותיכם.

גימיקים מדליקים באירועים פרטיים

תחתיות לכוסות מהוות גימיקים מדליקים באירועים. תוכלו להשתמש בהן במגוון נרחב של אפשרויות, כולל אפילו לשלוח אותן כהזמנות לאירוע.

תוכלו לפזר אותן על השולחנות עם מסרים משעשעים שמתאימים לאורחים שלכם, או אפילו להדפיס עליהן תמונות שיישארו כמזכרת מהנה מהאירוע.

ומה השורה התחתונה פה?

דפוס מאירגרף מתמחה, בין היתר, בעיצוב וייצור תחתיות לכוסות שמיוצרות מחומרים איכותיים, עם הדפסות צבעוניות או חלקות, בסגנון חד או דו צדדי. הצוות המקצועי והמיומן שלנו מתמחה בייצור תחתיות בכל הגדלים והדגמים, למטרות שונות.

הן משמשות בתי עסק או אנשים פרטיים שמציגים אותן באירועים אישיים, ותוכלו לבחור סגנונות הדפסים צבעוניים, עם עיצוב גרפי בהתאמה אישית, או בעיצוב שאהוב עליכם.

מחלקת העיצוב הגרפי המתקדמת שלנו מבצעת הדפסים מעוצבים של עיצובים שאותם אתם מעוניינים להדפיס, או שתוכלו להזמין קונספט של מיתוג בהתאמה אישית. הנקודה היא שלא משנה מה היא המטרה שלכם בהזמנת תחתיות לכוסות, לנו יש את הפתרונות, והם מהממים!

יצירת קשר מהירה

בחזרה לבית הספר

מבחר מוצרי חזרה לבית הספר בדפוס מאירגרף. מתנה למורה, מתנות מקסימות לסוף שנה למסיימי גן חובה, פולדר לתעודה, מגנטים, עיצובים נפלאים לאקלים כיתתי: טיפה של נחת, לוח הכפל, תיקיות, עפרונות, מגנטים, מחברות ועוד.

אספקה תוך ימים ספורים, הדפסה על נייר איכותי, עם לוגו בית הספר. ניתן לפתח רעיונות למוצרים נוספים לפי צורך.

שיטה מצויינת וכייפית לפתוח את השנה.