עיצוב קופסאות קרטון מעוצבות: אושר בקופסא

W_960_lehem_erez_meirgraf_2

קופסאות קרטון מעוצבות חוללו מהפכה בתחום הדפוס, אבל העובדה החשובה יותר היא שהן נותנות תשובה מנצחת למשפט שהמאה ה-21 הביאה איתה: לחשוב מחוץ לקופסא.

בכל שנה, עשרות אלפי קופסאות קרטון מיוצרות רק בישראל, ובדפוס מאירגרף הבינו את הפוטנציאל העצום של עיצוב קופסאות קרטון בקונספט ייחודי, שלא רק שהן מוסיפות צבע ועניין לכל סביבה, אלא נראה כאילו הן הומצאו מחדש!

אז למה להמשיך להשתמש באריזות המיושנות? ובכן, המדריך שלפניכם מציע כמה יתרונות וסיבות טובות לשקול הזמנת קופסאות קרטון מעוצבות לאריזת חפצים ומוצרים, ושדרוג כל סביבה ביתית או עסקית.

יד על הלב, האם הייתם אי פעם במקום שבו לא ראיתם קופסת קרטון אחת או שתיים?

רוב הסיכויים הם שאתם נתקלים בקופסאות קרטון כמעט מדי יום או לפחות כמה פעמים בשבוע, אלא אם כן אתם חיים באיזה מקום מרוחק בטירוף. קופסאות קרטון הן משהו קבוע בחיים, לא משנה איפה אתם נמצאים, כמה מאורגנים אתם או מהו אופן השימוש שלכם בקופסאות, כמעט בטוח שיש בסביבה שלכם כמה קופסאות קרטון.

אז אם אתם משתמשים בהן באופן קבוע, לא כדאי שתהיו מוקפים בצבעים ודוגמאות במקום באריזות חומות ומשעממות?

גיוון וגמישות עיצוב

מוצרים מגיעים בכל הצורות והגדלים, ולמרבה המזל, גם קופסאות קרטון מעוצבות מגיעות במגוון גדלים ודגמים יצירתיים. אז רוב הסיכויים הם שלא משנה איזה סוגי מוצרים אתם רוצים לאחסן בקופסאות הצבעוניות שלכם, תוכלו למצוא בדפוס מאירגרף את העיצוב שיתאים לממדי המוצרים שלכם ולסביבה שלכם. איפה שלא תהיו.

וזה לא הכול. אפשר לשכלל יותר את העיצוב ולהזמין בהתאמה אישית דפוסי כיתוב, דוגמאות וצבעים שונים, בהתאם לצרכים והעדפות שלכם. ככל שתבחרו בעיצוב יותר ייחודי כך הסביבה שלכם תהיה מעוצבת ושמחה יותר.

יתרונות קופסאות קרטון מעוצבות

עכשיו בואו נדבר קצת על היתרונות בהזמנת עיצובים ודפוסים שונים של קופסאות קרטון מעוצבות מחברת מאירגרף:

עיצוב גרפי בהתאמה אישית

אצלנו תוכלו למצוא אפשרויות מעולות של עיצוב גרפי, ולבחור את הקונספט היצירתי וסגנון העיצוב המועדף עליכם, אשר משרת היטב את המסרים העסקיים שאתם מבקשים לשדר.

כלי מעולה לקידום מכירות

אתם יכולים להשתמש בקופסאות המעוצבות ככלי שיווק יעיל לקידום המותג שלכם, או להדפיס את לוגו החברה עם מידע חשוב, כולל כתובת בית העסק ופרטי קידום מכירות אחרים על הקופסאות, על מנת להפוך את המידע העסקי החשוב שלכם לגלוי יותר ללקוחות ומבקרים.

זמינות במגוון עשיר של גדלים, צורות, עיצובים וצבעים

תוכלו להתאים את הקופסאות המעוצבות שלכם לדרישות המשתנות של הלקוחות שלכם, ולהשתמש בהן כפתרונות מגוונים ביותר של אריזות, לשירות לקוחות שונים.

בשורה התחתונה, לפעמים לא צריך יותר מדי כדי להוסיף קצת אושר לחיים

וזה בדיוק התפקיד של קופסאות קרטון מעוצבות: לשמח, לייפות, להצחיק, ולשפר כל סביבה עסקית. לכן כל כך הרבה אנשים מעדיפים היום להשתמש בקופסאות קרטון צבעוניות ומודפסות, במקום בקופסאות חומות משעממות.

יצירת קשר מהירה

בחזרה לבית הספר

מבחר מוצרי חזרה לבית הספר בדפוס מאירגרף. מתנה למורה, מתנות מקסימות לסוף שנה למסיימי גן חובה, פולדר לתעודה, מגנטים, עיצובים נפלאים לאקלים כיתתי: טיפה של נחת, לוח הכפל, תיקיות, עפרונות, מגנטים, מחברות ועוד.

אספקה תוך ימים ספורים, הדפסה על נייר איכותי, עם לוגו בית הספר. ניתן לפתח רעיונות למוצרים נוספים לפי צורך.

שיטה מצויינת וכייפית לפתוח את השנה.