מחברות ממותגות ראויות לציון

spirala

אם אתם מחפשים שיטה חדשה למשיכת תשומת לב למותג שלכם, מחברות ממותגות אישיות יגרמו למותג שלכם להיזכר היטב בתודעה.

מה אתם מעדיפים, מחברות בכריכה קשה או רכה? המחברות שאנחנו מעצבים ומייצרים ומדפיסים בדפוס מאירגרף עונות על כל הצרכים שלכם, והרבה מעבר להם. עכשיו, בפעם הראשונה, אתם יכולים להזמין מחברות עם אפשרויות מותאמות אישית, שיעזרו ללא ספק להבליט את המותג והעסק שלכם.

משדרגים את השדרוג

צוות הדיגיטל, העיצוב הגרפי והדפוס בחברת מאירגרף עובד על הוספת אפשרויות מותאמות אישית. נקטנו בתכונות הטובות ביותר של מחברות ממותגות, כך שעכשיו אתם יכולים בקלות להוסיף את המותג שלכם בצבעים ועיצובים על כריכת המחברת.

אם, למשל, יש לכם רשימת מטלות עקבית, מחברות ממותגות בהתאמה אישית יעזרו למותג שלכם לבלוט. הגמישות של הדפסת הכריכות תאפשר לכם להתאים את המחברות שלכם עם עיצובים אחרים של ניירות המכתבים העסקיים שלכם, כך שיש לנו סבירות גבוהה להניח שתאהבו את התוצאה.

עיצוב בהתאמה אישית של כריכת המחברת

מחברות ממותגות מותאמות אישית כוללות את כל התכונות הייחודיות של מחברות מעוצבות, כמו למשל הדפסת כיתוב מיוחד על הכריכה בשילוב עם נייר איכותי או תוספות מותאמות אישית אחרות.

אתם יכולים להוסיף את צבעי המותג שלכם, הלוגו ואפילו התמונה שלכם, והצוות של דפוס מאירגרף ייקח את המותג שלכם לשלב הבא, עם כריכות מעוצבות היטב ושירות שמתאים את עצמו לצרכים שלכם.

אפשר להדפיס מחברות בכריכה רכה או קשה, מחומרים כל כך נעימים למגע, עד שקשה להניח אותן מהיד. אתם יכולים גם להתאים אישית את הסלוגן של החברה כך שהמחברות יהפכו ללא ספק לאישיות. אז אם אתם מציגים אותן בתערוכות מסחריות או מוסיפים אותן לערכות המוצרים של החברה שלכם, ומחלקים אותן לעובדים, המותג שלכם מקבל תשומת לב עקבית.

עוברים לשיטת עבודה מאורגנת

אם למשל, המשרד שלכם מוקף בפתקים עם תזכורות, אתם יכולים לאסוף את כל ההודעות שאתם כותבים לעצמכם, במחברת ממותגת יפה עם הדפסה אישית על הכריכה, בכיתוב משעשע לבחירתכם. כך, למשל, מחברות ממותגות יכולות לעזור לכם:

  • להרכיב רשימת מסודרת של מטלות לביצוע.
  • לרשום נקודות חשובות שאתם צריכים לזכור, כמו למשל מטלות שאתם צריכים לסיים.
  • להשתמש בהן כמחברת של אוסף רעיונות עסקיים שאתם מתכוונים לפתח.
  • או אפילו לקחת איתכם את המחברת המעוצבת למפגשים עסקיים ולרשום נקודות חשובות שחשוב לזכור.

הנקודה היא שבמקום להיות מוקפים באינספור ניירות ופתקים, כל הרישומים והתכתובות שלכם מרוכזים במקום יפה ונוח אחד.

אז בואו נתחיל

אם אתם מעוניינים לעצב מחברות ממותגות מותאמות אישית, יש לנו צוות ייעודי של מעצבים שמוכנים לקחת את האמנות שלכם ולהוסיף עליה ליצירת תוצאה סופית שלמה, מדויקת ומעניינת.

פשוט מלאו את הפרטים האישיים שלכם באתר, ואחד המעצבים המוכשרים והידידותיים שלנו יעזרו לכם להדפיס את המחברות שיקדמו בצורה פשוטה אך מקורית את העסק שלכם.

יצירת קשר מהירה

בחזרה לבית הספר

מבחר מוצרי חזרה לבית הספר בדפוס מאירגרף. מתנה למורה, מתנות מקסימות לסוף שנה למסיימי גן חובה, פולדר לתעודה, מגנטים, עיצובים נפלאים לאקלים כיתתי: טיפה של נחת, לוח הכפל, תיקיות, עפרונות, מגנטים, מחברות ועוד.

אספקה תוך ימים ספורים, הדפסה על נייר איכותי, עם לוגו בית הספר. ניתן לפתח רעיונות למוצרים נוספים לפי צורך.

שיטה מצויינת וכייפית לפתוח את השנה.