למה כדאי להזמין שרשראות דגלים מודפסים?

W_960_elite_flags_meirgraf

דפוס מאירגרף מייצר מוצרים מודפסים משנת 1968, ואצלנו תוכלו למצוא מגוון עשיר של הדפסות לכל מטרה, אישית או עסקית, על כל מוצר שתוכלו לדמיין. עשרות אלפי לקוחות מרוצים פונים אלינו כבחירה הראשונה שלהם כשהם מחפשים איכות מעולה של מוצרים מודפסים, עם שירות אמין וצוות מקצועי ומיומן.

כשאתם רוצים לקשט את הארגון או הבית שלכם עם שרשראות דגלים בהדפסים הטובים ביותר הזמינים כיום, אצלנו תוכלו לקבל דגלים שאינם מיובאים אלא מיוצרים אצלנו בהתאמה אישית לצרכים שלכם.

כל שרשראות הדגלים שאי פעם חלמתם עליהם

קו המוצרים של דפוס מאירגרף, בקטגוריית שרשראות דגלים, כולל מבחר רחב של דגלים סטנדרטיים, כרזות, דגלונים, דגלים למיתוג בית העסק או הארגון שלכם בתערוכות, בירידים, בכנסים, או במסיבות עסקיות.

שירותי ההדפסה שלנו מותאמים אישית וכוללים גם דגלים וכרזות עם תוספות של פריטים מיוחדים כגון הדפסת מסרים אישיים על חפצים אחרים כגון ספלים, מחברות או פולדרים. תוכלו להזמין דקלים בהדפסה ייחודית כמטרה נוחה לפרסום חומרי קידום מכירות.

הדפסות דיגיטליות

הדפסה דיגיטלית על בדים היא תהליך חדש יחסית שיש לו רק יתרונות וכמעט אפס חסרונות. המקרים שבהם תצטרכו שרשראות דגלים מודפסות בטכניקות מתקדמות, יכולים להיות:

  • שרשראות דגלים מודפסים לאירועי יום העצמאות.
  • דגלים מודפסים בהתאמה לאירועים עסקיים עם הלוגו של החברה או תמונות של מוצרים לשם הבלטת המיתוג העסקי שלכם.
  • שרשראות דגלים לירידים עסקיים.
  • דגלים להצבה בלובי של בתי עסק גדולים או חברות הייטק.
  • דגלי פרסומות שניצבים בשטח החיצוני של הכניסה לבית עסק, או על גבי הבניין.

כלומר, לא משנה איזו שרשרת דגלים אתם מחפשים, כמעט בטוח שיש לנו אותה

בדפוס מאירגרף תוכלו לקבל שירותי הדפסת שרשראות דגלים במגוון רחב של גדלים ובדים. יש לנו דגלים לתצוגות פנימיות וחיצוניות, גם אם אתם מבקשים לתלות אותם מעל דוכנים בתערוכה, או שתוכלו לבחור דגלים שמשדרים מסר מיוחד באמצעות צבעים וכיתוב בהזמנה אישית.

יש לנו דגלים בגדלים סטנדרטיים, או בגדלים מותאמים אישית, ואנו מוכרים בגאווה את המוצרים היצירתיים שלנו, שאינם מתפשרים על רמה גבוהה של איכות, מקצוענות ושירות. יש לנו את הציוד והמכשירים המיועדים להדפסת דגלים בסגנונן מסורתי ובמיומנות גבוהה, בזכות מכירות התפירה המתקדמות שלנו שמאפשרות לנו ליצור דגלים בהתאמה אישית, כולל כרזות בד מודפסות.

בשורה התחתונה, לא מתפשרים על איכות ומקצוענות

אנחנו מאמצים את הטכנולוגיה המתקדמת, ומכונות התפירה והרקמה שלנו נשלטות על ידי מחשב וגרפיקה ממוחשבת לעבודות העיצוב שלנו, בגישה יעילה וחסכונית בעלויות, עם איכות גבוהה ככל הניתן. אנחנו משתמשים בבדים האיכותיים ביותר על מנת להפוך את הדגלים וכרזות הבד שלנו לעמידים ככל הניתן.

התקנת שרשראות דגלים היא אחת ההתמחויות שלנו, ואנחנו מבצעים את כל העבודה בעצמנו, לשביעות רצונכם המלאה.

יצירת קשר מהירה

בחזרה לבית הספר

מבחר מוצרי חזרה לבית הספר בדפוס מאירגרף. מתנה למורה, מתנות מקסימות לסוף שנה למסיימי גן חובה, פולדר לתעודה, מגנטים, עיצובים נפלאים לאקלים כיתתי: טיפה של נחת, לוח הכפל, תיקיות, עפרונות, מגנטים, מחברות ועוד.

אספקה תוך ימים ספורים, הדפסה על נייר איכותי, עם לוגו בית הספר. ניתן לפתח רעיונות למוצרים נוספים לפי צורך.

שיטה מצויינת וכייפית לפתוח את השנה.