יצירת תגי שם בהתאמה אישית

W_960_tag_sroch2

לתגי שם יש מטרה מעשית חשובה, אבל זה לא אומר שהם צריכים להיות משעממים או גנריים. אפשר להשתמש בהם לאירועים עסקיים ואפילו למסיבות ימי הולדת של ילדים. תגי שם ייחודיים ומעניינים יכולים לשדרג כל אירוע, ובדפוס מאירגרף תוכלו להזמין תגי שם רבי עוצמה, שיעזרו למשתתפי האירוע שלכם להציג את עצמם בסגנון.

היום קל יותר מתמיד ליצור אביזרים אינפורמטיביים שמושכים את העיין, כי כל מה שאתם צריכים זה בית דפוס מקצועי, והרבה דמיון.

תגי שם מפיחים חיים באירועים

מפגשים עם אנשים חדשים יכולים להרתיע קצת, אבל כשמכירים את השמות של האנשים הזרים, הרבה יותר קל לתקשר איתם. מחלקת העיצוב הגרפי בדפוס מאירגרף מתמחה בעיצוב תגי שם בתוכנה מתקדמת ובמיומנויות עיצוב יצירתיות ברמה גבוהה.

תוכלו להביע את רוח היצירתיות שלכם ולתכנן תגים ייחודיים שיקלו על אנשים להתחיל לדבר זה עם זה.

התאמה אישית

לא משנה איזה סוג אירוע אתם מתכננים, יריד, תערוכה או כנס גדול, תוכלו להזמין תגי שם שבאמת משקפים את האירוע עם אפשרויות התאמה אישית של תגים שונים. תוכלו לבצע שינויים רבים ככל שתרצו בתבניות הקיימות, מבחינת קונספט שלם של צבעים, יצירתיות, מיתוג, טקסטים, תמונות, זוויות עיצוב וערכות נושא. תוצאות השינויים שתבקשו משתקפים באופן מידי כך שתוכלו להיות הרפתקנים וליצור משהו ייחודי לחלוטין לאירוע שלכם.

פשוט בחרו את דפוס העיצוב שמתאים לכם מתפריט התבניות ותנו לפרויקט שלכם שם. הטקסט שתזינו יהווה את הבסיס לעיצוב הראשוני, אבל אפשר לשנות אותו בכל עת במהלך תהליך העיצוב. ברגע שאתם מרוצים מתבנית המפתח של תגי השם שלכם, אתם יכולים לשדרג את האירוע שלכם עם עוד כלי עיצוב שונים זמינים ומתקדמים שתמצאו אצלנו.

תגי שם במגוון דפוסים, ועוד המון כלים לשדרוג האירוע

תגי שם חזקים משפיעים באופן משמעותי על האירוע ומשדרגים אותו. המעצבים הגרפיים בדפוס מאירגרף מכינים במהירות את יסודות העיצוב שבחרתם, בגישה דיגיטלית, שמאפשרת לכם לבצע שינויים בזמן אמת.

התוצאות המקצועיות יגרמו לכם לבחון אפשרויות נוספות לשדרוג האירוע שלכם והבלטת המיתוג של הארגון שלכם, כמו למשל עם פולדרים מודפסים או מחברות מעוצבות.

טיפ קטן לסיום

יתכן שתרצו קבוצה של תגי שם שמכילים מידע שונה על כל כרטיס, כגון שמות פרטיים, שמות משפחה, שמות של עסקים, ולוגו לכל תג שם. במקרה זה, מומלץ להכין מראש את כל ההדפסים המבוקשים ולשלוח למחלקת העיצוב הגרפי של חברת מאירגרף, על מנת לקבל הדפסה איכותית ואישית של כל תג.

עם השירות המקצועי והמיומן שלנו, תוכלו להזמין את המספר המדויק של הרכיבים שאתם צריכים, בכמויות מפורטות, ולהשתמש בכל הדגמים המוצעים או לבחור תבנית הדפסה בהתאמה אישית. בזכות הציוד המתקדם שלנו, והמיומנות המקצועית של המעצבים שלנו, אנחנו מייצרים הדפסים ברמה גבוהה כך שתוכלו לבחור את כל עיצובי ההדפסים שחלמתם עליהם.

יצירת קשר מהירה

בחזרה לבית הספר

מבחר מוצרי חזרה לבית הספר בדפוס מאירגרף. מתנה למורה, מתנות מקסימות לסוף שנה למסיימי גן חובה, פולדר לתעודה, מגנטים, עיצובים נפלאים לאקלים כיתתי: טיפה של נחת, לוח הכפל, תיקיות, עפרונות, מגנטים, מחברות ועוד.

אספקה תוך ימים ספורים, הדפסה על נייר איכותי, עם לוגו בית הספר. ניתן לפתח רעיונות למוצרים נוספים לפי צורך.

שיטה מצויינת וכייפית לפתוח את השנה.