חשיבות הדפסת פולדרים

folders7

כמעט בלתי אפשרי להיכנס היום למשרדי חברה ולא לראות פולדר אחד או שניים בהתאמה אישית. חברות רבות משתמשות בפולדרים מודפסים לפעולות היומיות ולכל חברה יש סיבות משלה, שמבוססות על ההיבטים החיוביים של שימוש בתיקיית כיס מעוצבת ומרשימה.

היתרון הראשון הוא הדפסת פולדרים בהתאמה אישית. עם עיצוב גרפי מותאם אישית, תוכלו לקבל פולדרים שמתוכננים למטרה שלהם הם נועדו, עם הדפסה מקצועית, והיום אפשר להדפיס כמעט כל דבר על תיקיות כיס שמספקות, ללא ספק, נוחות רבה באירועים, כנסים, ישיבות רבות משתתפים או אפילו לשימוש יומיומי של צוות ההנהלה והעובדים.

שיווק חשוב לכל חברה שמבקשת להצליח

פולדרים הם שיטה חדשנית שבאמצעותה החברה יכולה לנהל את קמפיין השיווק שלה, וזה נכון במיוחד לחברות וארגונים שבוחרים להדפיס את הלוגו שלהם על הפולדרים, לבטא הצהרות עסקיות, כמו גם פרטים נוספים של החברה.

בגישה זו, כל פולדר הופך להיות שגריר של החברה בכל מקום שבו משתמשים בו. בנוסף לשיווק, החברה יכולה לתת את הפולדרים במתנה ללקוחות מתוך מטרה לטפח יחסים חברתיים לבביים. יתרון נוסף של הזמנת פולדרים מדפוס מאירגרף הוא הדפסה בהתאמה אישית, בכמויות גדולות, ובאיכות גבוהה.

יש גם את היתרון של שמירה בטוחה של מסמכים שונים בתיקייה אחת

פולדרים יכולים לשמש כדי לשמור על כרטיסי ביקור, חוברות עם מידע על החברה, ואפילו עלונים ופלאיירים. כשכל המידע של החברה מאורגן ומסודר, במקום להסתובב עם תיקיות שונות לכרטיסי ביקור, לחוברות או לקטלוגים, פולדרים מודפסים משמשים כרעיון חלופי טוב יותר.

האפשרות לאחסן מסמכים שונים באותו פולדר יוצר גם יתרון נוסף של גישה קלה למסמכים אלו, כשהם נמצאים במקום מרכזי. אין צורך להתחיל לחפש אותם בכל פינות המשרד כאשר הם נדרשים, והשימוש בהם פשוט, כשהם נמצאים בכיס הפולדר שבו הם מאוחסנים.

העברת מסרים עסקיים

פולדרים מותאמים אישית משמשים גם להעברת המסרים העסקיים של החברה. העובדה שהנהלת החברה מטפלת במסמכים שלה בזהירות רבה משדרת את המסר כי העסק מקצועי מאוד בכל העסקאות שלו.

זוהי הצהרה חיובית עקיפה שמעבירה מסרים מתאימים ללקוחות פוטנציאליים, ומכיוון שמעשים מדברים בקול רם יותר ממילים, עדיף להראות ללקוחות שהחברה מעריכה את המקצועיות, במקום לנסות לשכנע אותם ברמה המקצועית של צוות ההנהלה והעובדים.

ונקודה אחרונה לא פחות חשובה

הזמנת פולדרים בהתאמה אישית, מאפשרת להעביר ללקוחות את הרעיון שהחברה אינה מדשדשת בתקופת האבן. גישה זו מראה כי העסק מודרני ונוקט בצעדים מתקדמים לטיפול בניירת. העולם הארגוני משתנה כל יום וחשוב שחברות ימשיכו לעמוד בקצב המהיר של השינויים.

כשהיום הגדול שלכם מגיע, המסמכים שמסודרים יחד בפולדר, ארוזים לפני המצגת, אתם מכניסים בקלות סדר לתהליך הקדחתני של ארגון האירוע. עשיתם את כל העבודה הקשה, אז אל תקלקלו אותה עם מצגת שאינה מרשימה.יצירת קשר מהירה

בחזרה לבית הספר

מבחר מוצרי חזרה לבית הספר בדפוס מאירגרף. מתנה למורה, מתנות מקסימות לסוף שנה למסיימי גן חובה, פולדר לתעודה, מגנטים, עיצובים נפלאים לאקלים כיתתי: טיפה של נחת, לוח הכפל, תיקיות, עפרונות, מגנטים, מחברות ועוד.

אספקה תוך ימים ספורים, הדפסה על נייר איכותי, עם לוגו בית הספר. ניתן לפתח רעיונות למוצרים נוספים לפי צורך.

שיטה מצויינת וכייפית לפתוח את השנה.