הדפסת חשבוניות

IMG_8701

אם אתם מפעילים עסק שמוכר ברשויות המס, אתם רשאים (או יותר נכון חייבים) להנפיק חשבוניות מס כדין, לתיעוד התשלומים שקיבלתם בגין עסקאות שביצעתם. דפוס מאירגרף מציע פתרונות בהתאמה אישית של הדפסת חשבוניות בדגמים שונים, ואתם יכולים לבחור את העיצוב המתאים לכם.

אז בואו נעשה רגע סדר

רוב האנשים שרק מתחילים את דרכם בעולם העסקים, אינם מבינים תמיד את ההבדלים בין חשבוניות מס, קבלות או חשבוניות מס קבלה. אז קודם כל חשוב להבין ששירותי הדפסת חשבוניות מס כוללות גם חשבוניות מס קבלה, כך שאפשר להזמין את הפנקסים בשלושה סוגים:

פנקסי קבלות

אלו הם מסמכים שיש להנפיק כשמקבלים תשלום על עבודה שבוצעה (ורצוי מאוד להנפיק אותן בדיוק ברגע שמקבלים את התשלום).

הדפסת חשבוניות מס

אלו הם מסמכים שיש להנפיק כנגד כל דרישת תשלום שמתקבלת מלקוחות או ספקים. מסמכים אלו מחייבים בתשלומי מע"מ ומיסים, וקיימת אפשרות להנפיק את החשבוניות בנפרד, ועם קבלת התשלום, להוציא ללקוחות או לספקים את הקבלות.

חשבוניות מס קבלה

מסמכים אלו זהים לחשבוניות מס ולקבלות, אבל הם משולבים. במצבים בהם אתם נותנים שירות ומקבלים תשלום מידי עבורו, אתם יכולים להנפיק חשבונית מס קבלה, שכוללת את פרטי הבקשה לתשלום, יחד עם פרטי קבלת התשלום, במסמך אחד.

במילים אחרות, חשבוניות מס קבלה הן חשבוניות מס רגילות שכוללות גם חשבוניות מס, גם קבלות וגם חשבוניות מס קבלה, כך שנוח יותר להשתמש בהן, וכמובן שאפשר להזמין הדפסת חשבוניות בהתאמה אישית למאפייני העסק שלכם.

וזה עוד לא הכול

אפשר להזמין הדפסת חשבוניות עסקה, שאין להן תוקף של מיסוי, אך הן מהוות אמצעי בקשה לתשלום. הסיבה לשימוש במסמך כזה מהווה הצהרה שהתשלום שיתקבל בגין העבודה שמבוצעת בהווה, יתקבל כעבור פרק זמן מוסכם, או במילים שמוכרות יותר לרוב הישראלים: שוטף + כמה שאפשר יותר רחוק.

לא משנה איך העסק שלכם מוגדר, חשוב שתציגו מסמכים מקצועיים ומתאימים

גם אם אתם מוגדרים כעוסק מורשה או פטור, אתם נדרשים להציג אמצעי כלשהו שמוכיח שקיבלתם תשלום בגין העבודה שביצעתם. השיטה הנכונה להשתמש במסמכים מקצועיים היא הזמנת הדפסת חשבוניות או קבלות מבית דפוס מקצועי, שהמוניטין שלו הולך לפניו.

דפוס מאירגרף מבצע הדפסת ניירת עסקית ומשרדית מכל הסוגים, באיכות מעולה ובהתאמה אישית. אנחנו מבצעים מגוון עבודות דפוס כבר למעלה מארבעים שנים, לשביעות רצונם של ארגונים במגזר העסקי או חברות הייטב, שחוזרים שוב ושוב לקבל אצלנו את הניירת העסקית שלהם, לא רק בזכות המקצועיות והאיכות, אלא גם, או בעיקר, בזכות השירות.

יצירת קשר מהירה

בחזרה לבית הספר

מבחר מוצרי חזרה לבית הספר בדפוס מאירגרף. מתנה למורה, מתנות מקסימות לסוף שנה למסיימי גן חובה, פולדר לתעודה, מגנטים, עיצובים נפלאים לאקלים כיתתי: טיפה של נחת, לוח הכפל, תיקיות, עפרונות, מגנטים, מחברות ועוד.

אספקה תוך ימים ספורים, הדפסה על נייר איכותי, עם לוגו בית הספר. ניתן לפתח רעיונות למוצרים נוספים לפי צורך.

שיטה מצויינת וכייפית לפתוח את השנה.