שרשראות דגלים

יש לכם אירוע? כנס? רוצים להיות בולטים ומיוחדים? קדימה, פנו אלינו להדפסת שרשראות דגלים, ההופכים סתם אירוע, לאירוע חגיגי ושמח מאוד!! בדפוס מאירגרף, מדפיסים דגלים בכל גודל, תופרים, ומספקים לכם שרשראות יפות ואיכותיות בכל מידה שתבקשו.

שרשראות דגלים בהזמנה אישית

אם אתם רוצים להכריז על מוצר חדש, מתכננים אירוע או הפנינג בחברה, משיקים מוצר או מזמינים אנשים לאירוע פתיחת בית עסק, הדרך הכי טובה והכי חגיגית היא להדפיס שרשראות דגלים. 

הדפסת שרשראות דגלים מבליטה בצורה ייחודית את המוצר, כך שהאירוע שלכם משודרג והופך להיות שמח וחגיגי ביותר. אצלנו תוכלו לבחור הדפסת דגלים בכל סגנון תפירה, גודל, צבע ועיצוב, והתוצאה היא שרשראות איכותיות ויצירתיות, בכל מידה שדרושה לכם.

כל דגל שונה מהשני, ויכול להיות מעוצב בהשראת המותג או המוצר שתרצו לקדם. אנחנו מדפיסים שרשראות דגלים על נייר, בתפירה בשילוב בד, מחומרים עמידים שמאפשרים שימוש חוזר. 

תוכלו להזמין שרשראות דגלים לפי אורך מבוקש, בכמה מטרים שתבקשו, כך שאם יש לכם מוצר שתרצו לקדם, אתם מוזמנים להתייעץ איתנו כדי שנוכל לכוון אתכם לסוג הדגל המתאים ביותר, ולעצב עבורכם דגלים משולשים או מרובעים, או בכל צורה ושיטת חיתוך שתבחרו.

ליצירת קשר

בחזרה לבית הספר

מבחר מוצרי חזרה לבית הספר בדפוס מאירגרף. מתנה למורה, מתנות מקסימות לסוף שנה למסיימי גן חובה, פולדר לתעודה, מגנטים, עיצובים נפלאים לאקלים כיתתי: טיפה של נחת, לוח הכפל, תיקיות, עפרונות, מגנטים, מחברות ועוד.

אספקה תוך ימים ספורים, הדפסה על נייר איכותי, עם לוגו בית הספר. ניתן לפתח רעיונות למוצרים נוספים לפי צורך.

שיטה מצויינת וכייפית לפתוח את השנה.