הדפסת פולדרים

הדפסת פולדרים תדמיתיים לחברות ועסקים.

איך בוחרים הדפסת פולדרים? קודם כל מבינים מה הדרישה: פולדר עם כיס 1, הדפסת פולדר עם 2 כיסים, אולי תרצו חריצים לכרטיס ביקור בכיס הפנימי, או מקום להדבקת דיסק. תוכלו לפנות אלינו להכוונה.

ניתן לעצב את הפולדרים בסטודיו לעיצוב של ליאת מזרחי דדון (הנמצא בסמוך אלינו), או לשלוח אלינו קובץ מוכן להדפסה.

אנחנו אוהבים להוזיל מחירים ללקוח, בכך שאנו מציעים פולדרים לפי סכיני שטנץ שהכנו בעבר. פשוט וקל, אתם יכולים לבחור מהפולדרים המופיעים בתמונות, אנחנו שולחים לכם את הפריסה לעיצוב, ואתם מכינים קובץ להדפסה.

רוצים שטנץ מיוחד שהכנתם? מצויין, ערכו שרטוט ושלחו אלינו את קו השטנץ לשיפור. נתקן, נתאים להדפסה, ונשלח אליכם שוב לעיצוב.

גימורים – תמיד כדאי להוסיף לפולדר ציפוי למינציה. ציפוי למינציה מט נותן מראה יותר יוקרתי, וציפוי למינציה מבריק, מתאים במקומות יש צבעים עזים ונוכחות. אנו יודעים להמליץ לאחר שנראה את העיצוב.

ציפוי לכה סלקטיבית – ציפוי מבריק רק על חלקים נבחרים מהעיצוב. משדרגת את הלוק.

הבלטה – ניתן לעשות הבלטה על אלמנטים בחזית הפולדר. מעצבים גרפים, שימו לב! כאשר אתם בוחרים מקומות שיהיו מובלטים, יווצר מעין 'שקע' בצד האחורי, דעו לתכנן את העיצוב בהתאם.

פויל זהב/כסף – למראה יוקרתי ועשיר, כדאי לבחור בפויל זהב / כסף (רדיד מתכתי מנצנץ ומבריק). מקסים במיוחד על רקע שחור.

הדפסת פולדרים

פולדרים מיועדים להחזיק ולארגן את חומרי השיווק וקידום המכירות שלכם כשאתם מציגים רעיונות עסקיים ללקוחות קיימים או פוטנציאליים. יש שפע של שימושים בפולדרים, והם יכולים לשמש על מנת להציג מוצר חדש או שירות, או כאביזר אטרקטיבי לנשיאת חומרי קידום מכירות כמו קטלוגים, פליירים או מוצרים פרסומיים אחרים. 

הדפסת פולדרים שימושית במיוחד בכנסים, הרצאות ותערוכות. כשאנשים מגיעים לכנסים, הם מגיעים בדרך כלל בלי כלי כתיבה, וכשמחכה להם על הכיסא או בכניסה לאירוע פולדר עם כמה דפים חלקים ועט ממותג, הם מתייחסים אחרת להרצאה או לכנס אחרת, בהרגשה חיובית יותר, שנובעת מההרגשה הטובה, שיש מי שחשב עליהם. בסיום האירוע, הפרטים שמופיעים על הפולדר מאפשרים יצירת קשר איתכם.

פולדרים הם כמו כרטיסי ביקור. הם מהווים את הרושם הראשוני במפגש עם הלקוח. זהו אלמנט ממותג של העסק שלכם, שנשאר אצל הלקוח שלכם אחרי שאתם הולכים. 

זוהי תיקיה שמאגדת בתוכה ברושורים ודפי מידע על מוצר או על העסק שלכם, עם חריצים לכרטיסי ביקור ואופציה להכניס CD לפולדר. הוא מיוצר מנייר קשיח, מעיד על רצינות ואלגנטיות, ונראה מאוד מכובד ואיכותי. 

הדפסת פולדרים מתחילה עם השלב הראשוני של פגישה עם המעצבים בסטודיו לעיצוב של דפוס מאירגרף, על מנת לגבש קונספט ונראות כללית של הפולדר, עם כל החומרים השיווקיים שאמורים להיכנס לתוכו. 

לאחר פגישת אפיון, המעצבים שלנו בונים ושולחים סקיצות לאישור ולאחר האישור הפולדר וכל החומרים עוברים להדפסה, תחת ליווי צמוד של המעצב הגרפי שאחראי לפרויקט עד לקבלת מוצר מוגמר.

ליצירת קשר

בחזרה לבית הספר

מבחר מוצרי חזרה לבית הספר בדפוס מאירגרף. מתנה למורה, מתנות מקסימות לסוף שנה למסיימי גן חובה, פולדר לתעודה, מגנטים, עיצובים נפלאים לאקלים כיתתי: טיפה של נחת, לוח הכפל, תיקיות, עפרונות, מגנטים, מחברות ועוד.

אספקה תוך ימים ספורים, הדפסה על נייר איכותי, עם לוגו בית הספר. ניתן לפתח רעיונות למוצרים נוספים לפי צורך.

שיטה מצויינת וכייפית לפתוח את השנה.