מי אנחנו?

דפוס מאירגרף הינו עסק שקיים 40 שנה בהנהלתו של מאיר מזרחי.

בית הדפוס הראשון של מאיר נפתח בשנת 1967 במרפסת בית הוריו בבית בחולון.

בכספי חסכונותיו הוא רכש את מכונת הדפוס הראשונה שלו, ועבד במרתף הבית בחולון, שם צבר לקוחות-עימם הוא עובד עד היום. עם הזמן, עבר מאיר לקרית המלאכה בדרום תל-אביב, רכש ציוד ומכונות, והעסק הפך לעסק משפחתי.

כשמגיעים לדפוס מאירגרף, מרגישים שהגעתם לבית. עם השנים, שולבו בעסק ארבעת ילדיו של מאיר, האמונים כל אחד על תחום אחר:

איריס, הבת הבכורה, מנהלת כספים בעסק. את המקצוע, והידע, רכשה איריס מנחום מזרחי ז"ל, אביו של מאיר, שלימד את איריס את רזי המקצוע, כמו שלא מלמדים היום באף מקום. בעשור האחרון איריס מתנדבת בארגון מעגל נשים בישראל, בו כיהנה כנשיאה בשנים 2014-2015, ורוח ההתנדבות נמצאת ונוכחת בעסק היטב. עובדת בעסק למעלה מ-25 שנה.

ליאת, מעצבת גרפית, צלמת, מאיירת ומנהלת האתר טיק-טק. מנהלת סטודיו לעיצוב גרפי הנמצא בסמוך לבית הדפוס. הסטודיו מתמחה בבניית קריאטיב, צילום, פרסום, והובלת פרוייקטים מגוונים בתקשורת חזותית. היתרון בסטודיו שהוא עובד בשיתוף פעולה מלא עם בית הדפוס, הידע והניסיון מאפשר מעבר שוטף בין עבודת העיצוב להדפסה, וכן, כל מה שיוצא לדפוס עובר עם פיקוח מלא של צוות המעצבים בעת הדפסה. ליאת, עובדת בעסק 22 שנה.

אדיר, סמנכ"ל הדפוס. אחראי על צוות העובדים, קשרי לקוחות וניהול העסק. מנהל פרוייקטים באופן ישיר- לחברות הגדולות במשק. עובד בעסק 20 שנה.

אלי, מנהל את הדפוס הדיגיטלי בעסק. מטפל בכל עבודות הדיגיטל והתפעול ביד רמה. אחראי על מציאת פתרונות וחומרים מיוחדים הניתנים להדפסה במסגרת ההדפסות הדיגיטליות. עובד בעסק 15 שנה. 

כולם מגיעים באהבה ועובדים מהלב. לקוחות נהנים להגיע, לאשר הדפסות, לראות דברים חדשים, וגם.. לטעום את העוגיות של יהודית שנמצאות דרך קבע במקום.

בעסק יש 16 עובדים מקצועיים וותיקים. נותנים מגוון שירותי הדפסה וגימור. ברשותינו מחלקת כריכיה וגימורים, השבחות, לכות, שטנצים ופויילים. מבצעים מגוון הפקות: מכרטיס ביקור להדפסה, ניירת משרדית, גלויות, פולדרים, חוברות, מגזינים, ספרים, הפקת ברקודים במידע משתנה, הפקת רולאפים, שילוטי ענק, תערוכות, מייצרים מגוון אריזות בהתאמה אישית לצרכי הלקוח והמוצר, והגבול הוא השמיים..

עובדים עם החברות הגדולות והמובילות במשק: חברות סלולר, חברות מזון, חברות הייטק, בנקים, מפיקים, מעצבים פרטיים ועוד..

בבעלות דפוס מאירגרף, האתר Tic-Tac.co.il שהוא אתר להזמנת מוצרי דפוס מעוצבים אונליין, בקלות, ומבלי לקום מהכורסא בבית. משלוחים עד לבית הלקוח. מיועד לעסקים קטנים (הדפסת חשבוניות, כרטיסי ביקור, ניירת משרדית, פולדרים, חותמות ועוד..) ולשוק הפרטי- הזמנות מעוצבות לאירועים ועוד..

אתם מוזמנים להגיע לקפה ועוגיות, ולהינות מהאוירה והמקצועיות של כולנו.

דפוס מאירגרף עסק משפחתי

מאיר ונחום - 1968

מאיר ואדיר - 1998

ליצירת קשר

בחזרה לבית הספר

מבחר מוצרי חזרה לבית הספר בדפוס מאירגרף. מתנה למורה, מתנות מקסימות לסוף שנה למסיימי גן חובה, פולדר לתעודה, מגנטים, עיצובים נפלאים לאקלים כיתתי: טיפה של נחת, לוח הכפל, תיקיות, עפרונות, מגנטים, מחברות ועוד.

אספקה תוך ימים ספורים, הדפסה על נייר איכותי, עם לוגו בית הספר. ניתן לפתח רעיונות למוצרים נוספים לפי צורך.

שיטה מצויינת וכייפית לפתוח את השנה.